Ndryshimi mes inspektimeve të "Vullnetarët shqiptarë në luftën civile spanjolle"

v
Links
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
v (Links)
 
[[Skeda:Sipër_Petro_Marko,_Skënder_Luarasi,_Iliaz_Pashaj.jpg|lidhje=https://sq.wikipedia.org/wiki/Skeda:Sip%C3%ABr_Petro_Marko,_Sk%C3%ABnder_Luarasi,_Iliaz_Pashaj.jpg|alt=|parapamje|250x250px|[[Petro{{Lidhje e thyer}} Marko]], [[Skënder Luarasi]], Emrush Myftari; poshtë [[Mehmet Shehu]] dhe Iljaz Pashai]]'''Vullnetarët shqiptarë në [[Lufta civile spanjolle|luftën civile spanjolle]]''' ishin rreth 34 të rinj shqiptarë të cilët bënë pjesë në armatën e 60.000 [[Brigadat ndërkombëtare|vullnetarëve ndërkombëtarë]] nga 53 vende të botës.
 
== Konteksti ==
1

edit