Dallime mes rishikimeve të "Sudoku"

85 bytes added ,  1 vit më parë
v (Shtoi një burim interesant për garat)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
*Një platformë për të garuar në [https://www.livesudoku.com/ sudoku] ndërkombëtarisht. Mund të jetë gjithashtu në dispozicion në [https://www.livesudoku.com/indexde.php Sudoku] Gjerman, [https://www.livesudoku.com/indexpl.php Sudoku] Polak dhe [https://www.livesudoku.com/indexnl.php Sudoku] Hollandez.
* [https://web.archive.org/web/20150108150713/http://www.eurosudoku.com/ ''Eurosudoku.com''] - Free Sudoku Project
* [https://killersudoku.com/ ''KillerSudoku.com''] - Luaj Online Version te Sudokut
 
 
[[Kategoria:Lojëra]]