Ndryshimi mes inspektimeve të "Nijazi Ramadani"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: përpunim burimi 2017
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
= * · |[[Biser Mehmeti]]: ''Monografia për Kokajt 1864-2012 "Kokajt ë nga lashtësia"'',bot. rajonipress, zemrashqiptare.net, 2014
= * · |Tefik Selimi:“Vështrime letrare”. Është kjo një vepër modeste me vështrime dhe me kritikaTefik Selimi/rajonipress dhe [[Bota Sot|BOTA SOT]], 2014)
= * · |PREND BUZHALA:Mesazhe dhe imazhe[https://www.epokaere.com/mesazhe-dhe-imazhe/],[[Epoka e Re]], si edhe te bot. [[Bota Sot|BOTA SOT]], 26 qershor 2019, [[Prishtina|Prishtine]] =
= * · |Krijimtaria letrare (''poezia&proza&drama'') e shkrimtarit Nijazi Ramadanit (''Mediafokus'')
 
''