Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Fernando Alonso"

Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.7
v (MajavahBot: U arkivuan 4 diskutime pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Fernando Alonso/Arkivi 1)
Etiketa: Zëvendësuar
(Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.7)
Etiketa: Reverted
 
Shendet ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 22 Dhjetor 2006 13:00 (UTC))
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Fernando Alonso]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2152262 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U rregullua formatimi/përdorimi për lidhjen http://www.formula1.com/race/news/4768/763.html.
*U rregullua formatimi/përdorimi për lidhjen http://www.formula1.com/race/news/4923/765.html.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 13 shtator 2020 03:32 (CEST)