Ndryshimi mes inspektimeve të "Mercedes-Benz"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.7
(shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.7)
* Austri ([[Mercedes-Benz G-Class|G-Class]])<ref>{{Cite news | url=http://findarticles.com/p/articles/mi_m3012/is_10_179/ai_57513425 | work=Automotive Industries | title=Going, Going, Graz | first=Norman | last=Martin | year=1999 | archiveurl=https://archive.today/20120717141025/http://findarticles.com/p/articles/mi_m3012/is_10_179/ai_57513425/ | archivedate=17 korrik 2012 | access-date=12 qershor 2013 | url-status=live }}</ref>
* Bosnje dhe Hercegovinë
* Brazil<ref>{{cite web | url = http://www.daimlerchrysler.com.br/empresa/informacoes_corporativas/frminfcorpbrasil.htm | archiveurl = httphttps://web.archive.org/web/20090130015611/http://daimlerchrysler.com.br/empresa/informacoes_corporativas/frminfcorpbrasil.htm | title = Informações Corporativas: DaimlerChrysler no Brasil | trans-title = Informacioni i Korporatës: DaimlerChrysler në Brazil | publisher = DaimlerChrysler | archivedate = 30 janar 2009 | access-date = 12 qershor 2013 | url-status = live }}</ref> - prodhon kamiona dhe autobuza. Hapur në vitin 1956. A-Class (W168) u prodhua nga viti 1999 deri në 2005 dhe C-Class deri në vitin 2010 gjithashtu.
* Kanada
* Kinë