Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Laknau"

1.123 bytes added ,  1 muaj më parë
Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.7
v (MajavahBot: U arkivuan 5 diskutime pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Laknau/Arkivi 1)
Etiketa: Zëvendësuar
(Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.7)
Etiketa: Reverted
}}
{{Arkiva|age=14|bot=MajavahBot}}
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 2 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Laknau]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2152903 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U rregullua formatimi/përdorimi për lidhjen http://www.phdcci.in/admin/userfiles/file/Research-Bureau/Uttar-Pradesh.pdf.
*U rregullua formatimi/përdorimi për lidhjen http://www.isidelhi.org.in/hrnews/HR_THEMATIC_ISSUES/Dalits/Dalits2009.pdf.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 16 shtator 2020 02:50 (CEST)