Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtegtim nëpër Shqipërinë e Jugut: Çamëria"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.7
(rishkrim i një fjalie dhe shtim i një referimi)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.7)
 
'''Shtegtim nëpër Shqipërinë e Jugut: Çamëria''' është libër enciklopedik i autorit [[Ibrahim D. Hoxha]].<ref>{{cite news |last= |first= |date=25 January 2020 |title=Promovohet libri “Shtegtim nëpër Shqipërinë e Jugut: Çamëria”, Idrizi: Rilindas, mos bëni të njëjtin gabim për 75 vjet që keni bërë mbi shqiptarët e Çamërisë |url=https://dosja.al/shpetim-idrizi/ |url-status=livedead |work= |location=Tiranë |archive-url=https://web.archive.org/web/20200529212826/https://dosja.al/shpetim-idrizi/ |archive-date=29 Maymaj 2020 |access-date=29 May 2020 |language=sq }}</ref> I botuar nga Fondacioni ALSAR në Tiranë në vitin 2019. Faqet e librit 924.