Dallime mes rishikimeve të "13 Dhjetor"

62 bytes removed ,  1 vit më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.209.91 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arha76413.
(Rregullova gabimet drejtshkrimore.)
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.209.91 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arha76413.)
'''13 dhjetori''' është dita e 347-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 348-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 18 ditë.Me pas shkuam te blinim akullore dhe te hanim bukee.hajt çao
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|nëntor|dhjetor|janar}}
 
21

edits