Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Sadsadas"

v
 
 
I kontrollon dot redaktimet e mia?? Dhe ky përdorues po [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Balshajt&diff=2154820&oldid=2154339 heq fjali të referuara dhe po shton POV (Balshiqët).]--[[Speciale:Kontributet/185.106.120.141|185.106.120.141]] 23 shtator 2020 00:16 (CEST)
 
Te Balshajt ai kishte nje axhend propagande, por ja ktheva redaktimet.– [[Përdoruesi:Sadsadas|Sadsadas]] ([[Përdoruesi diskutim:Sadsadas|diskutimet]]) 23 shtator 2020 01:07 (CEST)
 
== Çmimi për krijimin e artikujve të rinj ==