Dallime mes rishikimeve të "Kuzhina shqiptare"

→‎Burimet: https://gatimeshqiptare.com/
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.227.70, 79.106.209.116 dhe AurelaNreci) dhe riktheu rishikimin 1970530 nga Olsi)
(→‎Burimet: https://gatimeshqiptare.com/)
Ndër pijet jo alkoolike është për tu përmendur boza (një pije freskuese me bazë misrin), e prodhuar në veri të vendit sidomos në krahinën e Kukësit si dhe rehania, e cila vjen nga lëngu i rrushit dhe është pije tipike e Skraparit.
 
Uebsajti i pare Shqiptar per gatime eshte https://gatimeshqiptare.com/
== Burimet ==
 
== Burimet https://gatimeshqiptare.com/ ==
{{reflist}}
 
Anonymous user