Ndryshimi mes inspektimeve të "Njësia administrative Zagori"

(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
Njihet si nje komune me numer te larte te intelektualeve ne raport per banore.
 
Popullsia eshte pergjithesisht autoktone por ne perberje gjen dhe minoritete vlleh dhe grekvllehe.
 
Pejsazhi natyror eshte mjaft i bukur por infrastruktura rrugore le per te deshiruar.
Anonymous user