Ndryshimi mes inspektimeve të "Adonis Vehapi"

No change in size ,  5 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
Doni Dondada filloj ti futej muzikës në rrymën HipHop(Reper) në moshë 16 vjec.
 
Doni Dondada nxjerr videoklipin e parë [https://www.youtube.com/watch?v=j-W1T3OI8dk "InterncaionalInternacional"] dhe arriti të kapi 300k views në Youtube në vetëm 2 javë.
 
Më datë 17 Korrik 2020 , Doni publikon videoklipin [https://www.youtube.com/watch?v=JTqt4CMtwOM "Champion"]
10

edits