Ndryshimi mes inspektimeve të "Miçigen"

No change in size ,  5 muaj më parë
v
Saklanan gerçekler zhvendosi faqen Michigan tek Miçigen: shqip
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (Saklanan gerçekler zhvendosi faqen Michigan tek Miçigen: shqip)