Dallime mes rishikimeve të "Prepoli"

1 byte added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
|Zona metropolitane =
<!-- Të dhëna-->
|Lartësia =557m
|Vendasit = Serbet , Boshnjaket dhe Malazezet
|gjuha zyrtare =Serbisht dhe bosnjakisht
|Prefiksi = 033
|Targa e automjeteve = PP
|Kryetari i Komunës = DragoljubVladimir ZindovicBabić
|Asambleja rajonale =
|Partia udhëheqëse = SNS
Anonymous user