Ndryshimi mes inspektimeve të "Petrit Llanaj"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Petrit Llanaj''' aktor dhe regjisor shqiptar, u lind më 2 janar 1937 në Vlorë. U nda nga jeta në Tiranë, më 3 nëntor të vitit 2000.
 
== Filmografia ==
Anonymous user