Dallime mes rishikimeve të "Meda"

21 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
file:///Ph430.jpg
 
 
{{Pa referenca}}
'''Mehdin Përgjeçaj''' (i lindur më [[15 qershor]] te vitit [[1980]] në [[Hajvalia|Hajvali te Prishtines]], i njohur ndryshe si '''Meda''', është këngëtar shqiptar dhe rrjedh nga nje familje nga Lumbardhi i Deçanit. Babai i tij Hasan Pergjeçaj ishte nje rapsod i njohur ne vitet 80-te!
 
2020 - Na na
 
==Filmografia==
 
Anonymous user