Dallime mes rishikimeve të "Kuhmo"

12 bytes removed ,  11 muaj më parë
v
Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet (via JWB)
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet)
v (Përmirësime teknike dhe rregullime të gabimeve me referimet (via JWB))
|Provinca =
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 5,456.82 <ref name="total_area">{{Cite web |url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls |title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 |accessdate= 9 mars 2011 |publisher= Land Survey of Finland |format= PDF |language=fi, Suedishtse}}</ref>
|Popullsia = 8,934 <ref name="population_count">{{Cite web|url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015|publisher=Population Register Center of Finland|language=fi, Suedishtse|accessdate=17 korrik 2015|archiveurl=https://web.archive.org/web/20160303190330/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|archivedate=3 mars 2016|url-status=dead}}</ref>
|Dendësia = 1.86
|Lartësia =