Palermo: Dallime mes rishikimesh

27 bytes added ,  3 vjet më parë
→‎Shih edhe këtë: Ne lidhje me Palermen dhe shqiptaret jane keto pasuri arbereshe ne qytet (nje pyese e uneskos, tjetren ku u formuan shame intelektual, si Gavril Dara, Zef Skiroi, etj.).
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
→‎Shih edhe këtë: Ne lidhje me Palermen dhe shqiptaret jane keto pasuri arbereshe ne qytet (nje pyese e uneskos, tjetren ku u formuan shame intelektual, si Gavril Dara, Zef Skiroi, etj.).
Rreshti 65:
 
== Shih edhe këtë ==
* [[Kisha e Shën Kollit të Arbëreshëve]]
* [[Xhamia e Palermos]]
* [[KishaSeminari KatolikeArbëresh Bizantinei Palermos]]
 
== Lidhje të jashtme ==