Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

No change in size ,  2 muaj më parë
<u>Pervoja si menagjer dhe producent_______________________________________________________</u>
 
·        2019-2020 U.D. drejtor artistikartistic ne Teatrin Kombetar te Kosoves
 
·        2011 - AM Production - CEO
Anonymous user