Dallime mes rishikimeve të "Shpirti"

146 bytes added ,  2 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Shpirti në fe ==
Shpirti yne eshte i perjetshem dhe aj do te jetoj pergjithmon ne parajse te cilen askush nuk mund ta imagjinoj se cfar bukuri gjindet ne ate jete
 
== Përdorimet [[Metafizika|metafizike]] dhe [[Metafora|metaforike]] ==
Anonymous user