Dallime mes rishikimeve të "Shpirti"

146 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 62.4.62.142) dhe riktheu rishikimin 2045522 nga InternetArchiveBot
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 62.4.62.142) dhe riktheu rishikimin 2045522 nga InternetArchiveBot)
Etiketa: Manual revert
 
 
== Shpirti në fe ==
Shpirti yne eshte i perjetshem dhe aj do te jetoj pergjithmon ne parajse te cilen askush nuk mund ta imagjinoj se cfar bukuri gjindet ne ate jete
 
== Përdorimet [[Metafizika|metafizike]] dhe [[Metafora|metaforike]] ==