Dallime mes rishikimeve të "Otto Barić"

RIP
(RIP)
 
'''Otto Barić''' lindi më [[19 qershor]] të vitit [[1932]] në [[Klagenfurt]], [[Austria|Austri]] - 2020, është [[futbollist]] dhe [[trajner]] kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja shqiptare e futbollit|Kombëtares së Shqipëtare]] të futbollit.
 
[[Kategoria:Lindje 1933]]
11

edits