Dallime mes rishikimeve të "Ali Asllani"

79 bytes added ,  9 muaj më parë
v
 
== Shiko dhe këtë ==
* {{libri|Vitviteja/Ali Asllani|Vitviteja - Ali Asllani}}Poezi nga Ali Asllani [https://www.teksteshqip.com/ali-asllani/poezi-103389.php]{{Wikiquote}}
{{Wikiquote}}
 
== Referimet ==
2

edits