Dallime mes rishikimeve të "Gjeologjia e naftës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: gjeologjia e naftës është shkenca që spjegon se si formohet nafta dhe gazi, si grumbullohen ato në nëntokë dhe si kërkohen.)
 
gjeologjia'''Gjeologjia e naftës''' është [[shkenca]] që spjegon se si formohet nafta dhe gazi, si grumbullohen ato në nëntokë dhe si kërkohen.
 
 
{{cung}}
12.723

edits