Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Gjon Serreçi"

 
 
{{@|Olsi}} pershendetje. A do kishe pase kohe t'ia kushtoje rendesise se ketij artikulli dhe ta vleresosh se i duhet hequr stampa e grisjes? Mund ta rregulloj me pas gradualisht qe te jete i lexueshem. Gezuar dhe nje vit te mbare --[[Përdoruesi:Ikranjani|Ikranjani]] ([[Përdoruesi diskutim:Ikranjani|diskutimet]]) 7 janar 2021 21:23 (CET)
:<span style="white-space:nowrap;">[[File:Yes check.svg|20px|link=]]&nbsp;'''U bë!'''</span> --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 15 janar 2021 00:34 (CET)