Dallime mes rishikimeve të "Kuzhina shqiptare"

Rregullova gabimet
No edit summary
(Rregullova gabimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
{{për përmirësim}} {{cung}}
'''Kuzhina shqiptare''' është një përzierje e influencave të kuzhinës [[Turqia|turke]], asaj [[ballkan]]ike dhe [[Evropa|evropiane]]. Ajo është e njohur për vlerat e larta ushqimore dhe shijen e saj mjaft të mirë. Pothuajse çdo krahinë ofron specialitetet e saj të veçanta.
Anonymous user