Dallime mes rishikimeve të "Justin Bieber"

98 bytes removed ,  1 vit më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.104.147) dhe riktheu rishikimin 2170262 nga InternetArchiveBot
(1 gja)
Etiketat: Reverted Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.104.147) dhe riktheu rishikimin 2170262 nga InternetArchiveBot)
Etiketa: Manual revert
}}
 
'''Justin Drew Bieber''' (u lind më 1 mars, 1994) është këngëtar Pop/R&B nga [[Kanada]]. Justin filloi karrierën duke ngarkuar video në [[Youtube]] me Soccer Braun, i cili pas një kohe u bë manaxheri i tij zyrtar. Pas manaxhimit Braun shkoi në [[Atlanda]], [[Georgia|Gjerorgji]] i cili punoi me këngëtarin [[Usher]]. Këngët e Bibër kanë qenë të ndryshme si [[One Time]], [[Baby (Këngë)|Baby]], [[One Less Lonley Girl]] etj, nuk i dihej se do bëheshin hitet më të mëdha të këtë viti në Billboard US.Pederast,byth qir ropqir,fis shujt,sumtekelek,rrac qim,mam seks,gojors dhe me rendesishmja zhulaq.
 
== Diskografia ==