Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

36 bytes removed ,  10 muaj më parë
v
(→‎Dënimi dhe Pafajsia: Shtova përmbajtje.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* "Kontributi i të Huajve në Fushën e Gjeoshkencave të Shqipërisë" ''ASHSH, Shtypshkronja "Nënë Tereza" 552 fq, Tiranë 2007''
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Gjeologë shqiptarë]]
[[Kategoria:Akademikë shqiptarë]]