Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Kasëm Trebeshina"

v
Etiketa: Reverted
Etiketa: Reverted
 
Pershendetje {{@|Olsi}} meqe po perkujdesem per artikujt e shkrimtareve t'i risjell disa ne forme, a mund t'i hiqet mbrojtja ketij artikulli? flm.--[[Përdoruesi:Ikranjani|Ikranjani]] ([[Përdoruesi diskutim:Ikranjani|diskutimet]]) 31 janar 2021 13:03 (CET)
:Pershendetje, nuk mendoj se eshte momenti i duhur per heqjen e mbrojtesmbrojtjes. Mund te krijosh nje faqe me titull [[Përdoruesi:Ikranjani/Kasëm_Trebeshina]] me ndyshimet qe do te besh dhe te shohim pastaj. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 31 janar 2021 14:37 (CET)