Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Albumi u inçizua më [[10 qershor]] [[2000]] në Helen Hayes Performing Arts Center, Nyack, [[New York]], u lëshua më [[11 dhjetor]] {{M|2000}}, dhe u ri-lëshua më [[18 maj]] [[2004]].
 
Albumi u takon zhanreve [[instrumental rock]] dhe [[jazz-fusion]].
 
==Këngët==