Dallime mes rishikimeve të "Rifat Haliti"

No change in size ,  11 muaj më parë
v
Puntori zhvendosi faqen Mulla Rifat Haliti tek Rifat Haliti: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
v (Puntori zhvendosi faqen Mulla Rifat Haliti tek Rifat Haliti: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.)