Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Hamit Sejdiu"

v
Puntori zhvendosi faqen Diskutim:Mulla Hamit Sejdiu tek Diskutim:Hamit Sejdiu: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (Puntori zhvendosi faqen Diskutim:Mulla Hamit Sejdiu tek Diskutim:Hamit Sejdiu: Personat vendosen vetëm me emër dhe mbiemër dhe jo me titull.)