Dallime mes rishikimeve të "Euklidi"

96 bytes added ,  1 vit më parë
(U kthye versioni 2082135 i bërë nga ChimchimBTS luv (diskutimet))
Etiketa: Undo
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Shiko dhe këtë ==
Keto informacione jane kot . Fjalet jane te palidhura mire dhe nuk i kupton asgje gje thuhet .
 
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www-groups.dcs.st-and.ac.uk/~history/Mathematicians/Euclid.html Euclid entry] -''anglisht''- gupë punuese
Anonymous user