Dallime mes rishikimeve të "Euklidi"

95 bytes removed ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Shiko dhe këtë ==
Keto informacione jane kot . Fjalet jane te palidhura mire dhe nuk i kupton asgje gje thuhet .
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user