Dallime mes rishikimeve të "Leonard Canhasi"

Faqe e re: '''Leonard Canhasi''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga Kosova, i cili është pjestar i grupit muzikor Jeriko. ==Jeta== ==Veprat== ===Filmogragia=== *Hope (2...
(Faqe e re: '''Leonard Canhasi''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga Kosova, i cili është pjestar i grupit muzikor Jeriko. ==Jeta== ==Veprat== ===Filmogragia=== *Hope (2...)
(Pa ndryshime)