Dallime mes rishikimeve të "Leonard Canhasi"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Leonard Canhasi''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga Kosova, i cili është pjestar i grupit muzikor Jeriko. ==Jeta== ==Veprat== ===Filmogragia=== *Hope (2...)
 
'''Leonard Canhasi''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga [[Kosova]], i cili është pjestar i grupit muzikor [[JerikoJericho]].
==Jeta==
==Veprat==