Dallime mes rishikimeve të "Leonard Canhasi"

 
'''Leonard Canhasi''' është një këngëtarkitarist dhe kompozitor shqiptar nga [[Kosova]], i cili është pjestar i grupit muzikor [[Jericho]].
==Jeta==
==Veprat==
==Lidhje të jashtme==
{{IMDb name|7197248}}
 
[[Kategoria:Kompozitorë shqiptarë]]
[[Kategoria:Njerzë që jetojnë]]
[[Kategoria:Kitaristë shqiptar]]