Dallime mes rishikimeve të "Petrit Çarkaxhiu"

Faqe e re: '''Petrit Çarkaxhiu''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga Kosova, i cili është pjestar i grupit muzikor Jericho. ==Jeta== ===Filmogragia=== *Cold November (...
(Faqe e re: '''Petrit Çarkaxhiu''' është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar nga Kosova, i cili është pjestar i grupit muzikor Jericho. ==Jeta== ===Filmogragia=== *Cold November (...)
(Pa ndryshime)