Dallime mes rishikimeve të "Shqiptari (2010)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(shtova nderlidhje)
vNo edit summary
'''Shqiptari''' ose '''Der Albaner''' është një film shqiptaro-gjerman i vitit [[2010]] i realizuar nga Neue Schönhauser Filmproduktion me regji të [[Johannes Naber]] si dhe drejtor fotografie [[Sten Mende]]. <ref>Publikim nga Qëndra Kombëtare e Filmit (2006-2010), fq.40</ref>
 
==Përmbajtja ==