Dallime mes rishikimeve të "Vallja e Flamujve"

shtova nderlidhje dhe kategori
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(shtova nderlidhje dhe kategori)
 
 
==Regjisori dhe ekipi==
*[[Edmond Budina]]
*Prodhuar nga: ERA FILM (Albania) DDSCRL (Italy)
 
[[Kategoria:Filma shqip]]
[[Kategoria:Listat e filmave]]
[[Kategoria:ValleWikiFilmat SQ]]