Dallime mes rishikimeve të "Arena"

22 bytes added ,  11 muaj më parë
Shtova nderlidhje
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(Shtova nderlidhje)
 
==Regjisori dhe ekipi==
* Regjia: Jozefina Luci
 
* Aktorët:
** [[Alfred Zeneli]]
** [[Vilson Gjoca]]
** [[Ibrahim Selishta]]
** [[Bledian Balla]]
** [[Alesia Gorezi]]
 
* Prodhuar nga: Akademia e Filmit & Multimedias Marub