Dallime mes rishikimeve të "Bodrumi"

16 bytes added ,  11 muaj më parë
shtova nderlidhje
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(shtova nderlidhje)
 
Bodrumi është një dramë e realizuar në vitin 2011 me regji të [[Arian Mustafa]]. Filmi flet për kohën e fundit të luftës në Kosovë. Ngjarjet zhvillohen në bodrumin e shtëpisë së një polici serb. Agroni është personazhi kryesor, i cili ka si qëllim të largohet nga
bodrumi dhe të bashkohet me familjen e tij.
 
* Fotografia: Latif Hasolli
* Montazhi: Latif Hasolli
* Muzika: [[Memli Kelmendi]]
* Skenografia: Arben rr. Shala
* Në Role: [[Hazir Haziri]], [[Lulzim Guhelli]], [[Albulena Bardhi]]
* Producent: Arian Mustafa
* Financuar nga: H&H, Tri Dritare, CIP Cine Production (Ks)