Dallime mes rishikimeve të "Dyer, dyer, dyer"

shtoca nderlidhje
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(shtoca nderlidhje)
 
==Regjisori dhe ekipi==
* Regjia: Kreshnik Saraçi
* Aktorët: [[Luli Bitri]], [[Ahmet Pasha]], [[Monika Lubonja]], [[Ardit Saraçi]], [[Endri Çela]]
* Prodhuar nga: OnFilm Production & Digitalb (Al)
* Financuar nga: Qendra Kombëtare e Kinematografisë/ANCC