Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Shqipëria"

1.130 bytes removed ,  4 muaj më parë
v
MajavahBot: U arkivua 1 diskutim pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Shqipëria/Arkivi 1
(MajavahBot: Vendosja e faqes së diskutimit për arkivim automatik)
v (MajavahBot: U arkivua 1 diskutim pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Diskutim:Shqipëria/Arkivi 1)
 
 
Tani sipas Kushtetutës ka 12 qarqe (Qark). Gjithashtu është ndarja administrative territoriale në 61 Bashki (ligj i vitit 2015)
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Shqipëria]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2188333 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua etiketa {{tlx|lidhje e vdekur}} te lidhja http://www.gazetazagoria.org/index.php?page=show&rubrika=editorial&id=2.
*U shtua etiketa {{tlx|lidhje e vdekur}} te lidhja http://www.zhurnal.mk/mk/cont.asp?k=21208120405&s=211009112627&id=1391085217.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 8 shkurt 2021 00:45 (CET)