Dallime mes rishikimeve të "Doom"

18 bytes added ,  10 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(bera nje faqe te re. Faqja ende eshte nen vezhgim pasi duhet te saktesohen disa gjera por per efekt kohor pasi faqja duhet ne disa linqe te caktuara i kam rene ne linja te pergjithshme. Faqja eshte teresisht informative dhe i ploteson shume kushte te Wikipedias pervec atij te lidhjeve pasi lidhjet nuk ekzistojne dhe po krijohen ne momentin qe po flasim)
 
 
{{joref}}
{{Pp}}
 
Gjithashtu në Wikipedia: reboot [[Doom 2016|Doom(2016)]] dhe franshiza [[Doom]]