Dallime mes rishikimeve të "Libër audio"

43 bytes added ,  10 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{joref}}
{{cung}}
 
 
Libër i cili ka të dhënat e saj në një disk dhe diskun mund t'a luash që të dëgjosh se çfarë ka brenda
 
 
{{shkronja}}
{{Pp}}