Dallime mes rishikimeve të "Problemet mjedisore në Shqipëri"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.7)
v
{{pr|data=Shkurt 2020}}
 
[[Shqipëria]] ka një sërë problemesh mjedisore ashtu sitrashëguara vendet enga tjeraperiudha ish-komuniste, dhe të krijuara edhe më shumë gjatë 30 viteve të fundit.
 
== Problemet ==