Dallime mes rishikimeve të "Eglantina Gjermeni"

281 bytes removed ,  3 muaj më parë
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Aktualisht Gjermeni mban titullin e Doktorit të Shkencave në Punë Sociale.
 
{{cn|Titullin Master në Punë Sociale e mori në Universitetin Grand Valley State University në Michigan, SHBA në vitet 1997-1998. Studimet pasuniversitare për degën Punë Sociale i kreu në Fakultetin e Shkencave Sociale, në Universitetin e Tiranës në vitet 1993-1994.}}
 
Studimet e larta i kreu në [[Universiteti i Tiranës|Universitetin e Tiranës]], Fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë në degën Histori, në vitet 1986 – 1990.
33

edits