Dallime mes rishikimeve të "Myslym Peza"

14 bytes added ,  1 vit më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Mungesa e emrave te femijve)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
vNo edit summary
 
== Familja ==
Qe i martuar së pari me një italiane, me të cilën pati dy djem, SkenderinSkënderin dhe Partizanin, si dhe nje vajzë . Më pas u martua me Xhemilen, prej të cilës pati medjalin e tij, [[Dashamir Peza|Dashamirin]].<ref>{{Cite web|url=http://www.gazetatema.net/2012/01/20/divorcet-me-te-famshme-shqiptare/|title=Divorcet më të famshme shqiptare|date=20 janar 2012|website=gazetatema.net|publisher=Tema}}</ref>
 
==References==