Dallime mes rishikimeve të "Zëri"

78 bytes removed ,  6 muaj më parë
{{grise|nuk eshte informacion i sakte}}
(shtova info)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
({{grise|nuk eshte informacion i sakte}})
 
<nowiki>{{grise|nuk eshte informacion i sakte}}</nowiki>
mvjen keq mer migo po as un as ti sja kena iden se ca esht perkufizimi i zerit, detyren e portofolit merre dhe kopjoja ndonjerit nklas
Anonymous user